Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile Nakliyevi olarak Türkiye’nin 81 vilayetine eşyalarınızı taşımaktayız. Kişiler farklı sebeplere bağlı olarak bir yerden başka bir şehre taşınmak zorunda kalabilirler. Böyle durumlarda eşyaların güvenli bir şekilde taşınması en önemli kriterdir. Her türlü eşyanın 81 vilayet kapsamında taşınabilmesi için firmamız sizlere güvence sunmaktadır.

Şehirler arası nakliyat kapsamında yıllardır hizmet sunan firmamız bu süreçte sizlere profesyonel evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Ankara’da kurulan firmamız Türkiye kapsamında hizmet sunmaktadır. Eşyalarınızın şehirler arasında güvenle taşınabilmesi için ekibimiz büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Siz de alanında uzman bir nakliye firmasına eşyalarınızı emanet etmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Firması Nasıl Seçilir?

Şehirler arası nakliyat firması seçilirken bazı kriterlere önem vermek gerekir. Bu kriterleri aşağıdaki gibi gösterebiliriz;

 • Kurumsal nitelikte profesyonel firma seçimi yapılmalıdır.
 • Sigortalı şehirler arası nakliyat hizmet sunan bir firma olmalıdır.
 • Eşya paketleme hususunda deneyimli firmalar tercih edilmelidir.
 • Taşınma sözleşmesi yapan ve bu sözleşmeyi müşteriyle paylaşan firmalar tercih edilmelidir.
 • Firma, eşyalarınızı belirlenen gün ve saatte adrese ulaştırmalıdır.
 • Kapalı kasa ve geniş araç filosu olan firmalar tercih edilmelidir.
 • Nakliye firması şoförlerinin uzun yol deneyimi bulunmalıdır.

Bizler Nakliyevi olarak tüm bu kriterleri karşılamaktayız. Sizler de bir şehirden başka bir şehre taşınmak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden firmamızı tercih edebilirsiniz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Nakliyat fiyatları belirlenirken pek çok kriter göz önünde bulundurulmalıdır. Taşınacak eşya türü, eşya miktarı, taşınacak mesafe ve güncel döviz kuru gibi etkenler fiyatları belirlemede yardımcıdır. Ancak firmamız müşteri memnuniyeti açısından her zaman uygun fiyat politikası uygulamaktadır. Sizler de eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız firmamızdan şehirler arası nakliyat fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Süreci

Türkiye şehirler arası nakliyat süreci kesinlikle profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu süreç pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Şehirler arası nakliyat süreci şu şekilde ilerlemektedir;

 • Eşyalarınız taşınma tarihinden birkaç gün önce paketlenmektedir.
 • Taşınma günü eşyalarınız araçlarımıza özenle yerleştirilmektedir.
 • Asansörlü taşınma yöntemi kullanılacaksa asansör sistemi kurulmaktadır.
 • Eşyaların taşınması gerçekleştirilmekte, adrese varınca asansör sistemi ile eşyalar tek tek taşınmaktadır.
 • Gerektiği durumda eşyaların montaj ve kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Sizler de alanında uzman ve 20 yılı aşkın süredir sektörde var olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Şehirler Arası Taşımacılık Hizmeti

2002 senesinden beri sektörde faaliyet yürüten firmamız Nakliyevi, eşyalarınızı kusursuz bir şekilde taşımakta ve profesyonel nitelikte şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız sayesinde eşyalarınızı beklentilerinize uygun olacak nitelikte taşıyabilirsiniz. Araç filomuzun da geniş olması sayesinde kesintisiz hizmet sunmaktayız. Özellikle şehirler arası nakliyat sürecinde kapalı kasa araçlarımızı kullanmaktayız. Böylece eşyalarınız daha güvenli biçimde taşınmaktadır. Ayrıca eşyalarınız çevresel ve iklimsel etkenlerden de korunmuş olmaktadır. Tek seferde eşyalarınızı istediğiniz şehre taşımak istiyorsanız siz de bizi tercih edebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliye Teklifi Al

Şehirler arası nakliye teklifi al için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız ana sayfası üzerinden fiyat teklifi alabilir, WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir ya da müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı gün içinde eşyalarınızı dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Firmamız sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak ve ekonomik fiyatları ile sizlere yardımcı olacaktır.