Asansörlü nakliyat, yüksek katlı binalarda taşınmayı kolaylaştırmak için sunulan bir hizmettir. Nakliyevi firmamız tarafından bu hizmet %100 kalitede ve en iyi şekilde sunulmaktadır. Bu sistem sayesinde eşyalarınız tek tek taşınmak yerine, büyük bir asansör içinde evin balkonuna kadar kısa sürede taşınır. Asansör operatörü kabini en iyi şekilde yönetir, eşyaları hasar görmeyecek şekilde yerleştirir ve daireye teslim eder. Asansör sistemi eğer binada balkon veya teras varsa bu alanlara, yoksa pencereye kurulum yapılır. 3 ve daha yüksek katlı binalarda nakliyat gerçekleştirileceği zaman bu sistem tercih edilir.

Neden Asansörlü Nakliyat Tercih Edilmeli?

Asansörlü nakliyat hem ev sahiplerine hem de firmalara büyük avantajlar sunar. Özellikle dar koridorlu ya da yüksek katlı binalarda tercih edilir. Çünkü bu tarz binalara tek tek eşyaların yerleştirilmesi hem çok vakit alır hem de ciddi enerji kaybına yol açar. Sizlerin işini kısa sürede bitirmek ve vakitten tasarruf sağlamak için bu hizmeti tercih etmekteyiz. Örneğin elle yapılan taşıma işlemi ortalama bir gün sürerken asansörlü sistem ile gerçekleştirilen taşıma yöntemi 3-4 saat içerisinde biter. Böylece geri kalan zamanınızda evinizin düzenini gerçekleştirebilirsiniz.

Asansörlü nakliyat avantajları arasında sadece vakitten tasarruf yer almaz. Bunun yanı sıra eşyaların hasar görme riski de minimuma indirilir. Elle taşınan eşyalarda bilinçsiz bir şekilde de olsa hasar görme ihtimali vardır. Ancak asansörlü sistemde eşyalar kabine yerleştirilip binaya indirildiği için bu risk daha düşüktür. Bu durum göz önüne alındığında asansörlü nakliyatın çok güvenilir olduğunu gösterir.

Asansörlü nakliyat sisteminin kullanılabilmesi için evin dış cephesinin buna uygun olması ve binanın 3.kat ya da daha yüksekte yer alması gerekir. Dış cephenin uygun olup olmadığına ekip arkadaşlarımız karar vermektedir. Asansörlü nakliyatın 3 ve daha üzeri katlarda kullanılma sebebi ise asansör sisteminin açılma boyunun 8-12 metre aralığında olmasıdır. Siz de bu yöntem hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Nakliyevi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye Asansörlü Nakliyat Şirketleri

Türkiye asansörlü nakliyat şirketleri pek çok kişi tarafından aranmaktadır. Firmamız Nakliyevi sadece il bazlı değil, ülke bazlı faaliyet yürütmektedir. Böylece daha fazla kişiye hizmet verebilmekte, daha fazla müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun 81 vilayete asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız. Güvenilir nakliye firmaları arayışınızda sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. 20 yılı aşkın süredir sektörde var oluşumuz ve bu süre zarfında edindiğimiz tecrübelerimizi sizlere sunarak kusursuz nakliyat hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Kaliteli Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Kaliteli asansörlü nakliyat hizmetleri temin etmek istiyorsanız Nakliyevi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Asansör sistemini her firma kullanamaz. Çünkü bu sistemi kullanmak için belirli sertifikalara ve deneyime, ekstra ekibe ihtiyaç duyulur. Bizler asansör sistemine, bu sistemi kullanacak profesyonel teknisyene ve gerekli bilgiye sahibiz. Bizleri diğer firmalardan ayıran en önemli nitelik ise şehir bazlı değil Türkiye genelinde nakliyat hizmeti sunmamızdır. Siz de bizimle iletişime geçerek kurumsal asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü nakliyat fiyatları pek çok unsura göre farklılık göstermektedir. Kabine yüklenecek eşya sayısı, binanın yüksekliği, taşınma esnasında yardımcı olacak eleman sayısı, gidilecek mesafe ve güncel piyasa koşulları fiyatların belirlenmesinde etkendir. Bunun için sizlere net fiyat vermemiz mümkün değildir. Ancak Facebook adresimizi ziyaret ederek, bizimle WhatsApp üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan irtibata geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.