Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetleri için Nakliyevi olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Türkiye geneli parça eşya taşıma ya da parsiyel eşya taşıma hizmeti için günün her saati 7/24 Nakliyevi firmamıza ulaşabilirsiniz.

Parça eşya taşıma hizmeti, birden fazla eşyanın şehir içi ya da şehir dışı konuma ulaştırılması işlemidir. Profesyonel nitelikte ve titizlikle verilmesi gereken bu hizmet günümüzde tüm nakliyat firmaları tarafından verilmemektedir. Bizler Nakliyevi olarak geniş filo araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile bu hizmeti sizlere sunmaktayız.

Türkiye Parça Nakliyat

Türkiye parça nakliyat genelde bir tane ya da birden fazla büyük boyutlu eşyaların taşınması hizmetine verilen isimdir. Pek çok firma şehir içi parsiyel nakliyat hizmeti sunarken bizler Nakliyevi olarak 81 il kapsamında parsiyel nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bu süreçte eşyaları az oranda götürmek daha düşük maliyetli olabilir. Ekonomik boyutlarda eşyaların taşınması hem eşya sahiplerine rahatlık sağlar hem de güvenle eşyaların bulunduğu konuma ulaştırılmasını sağlar. Kendi aracınız ile eşyalarınızı taşıyamıyorsanız ya da şehir dışına götürmek istediğiniz az miktarda eşyalarınız varsa bizlere güvenle teslim edebilirsiniz.

En iyi kalite standartlarında geniş filo ve parsiyellenmiş araçlarımız ile eşyalarınızı güvenle yeni adresine ulaştırmaktayız. Araçlarımız geniş ve uzun kasalara sahiptir. Parsiyel taşımacılık hizmetinde müşterilerin en çok korktuğu konu eşyalarının bir başkasının eşyası ile karışması ya da kaybolmasıdır. Ancak bizler araçlarımızı en uygun şekilde bölmelere ayırdığımız için böyle bir karışıklığın oluşmasına müsaade etmemekteyiz. Taşıma öncesi gerekli olan tüm önlemleri alarak karmaşıklığın oluşmasını önlemekteyiz. Bu sayede her müşterimizin eşyası ayrı bölümlerde olacak biçimde araç bölmelerine yerleştirilmektedir. Siz de Nakliyevi firmamız ile güvenle eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Nakliyevi ile Parsiyel Taşımacılık Avantajları

Eşya taşıma söz konusu olduğunda tercih edilecek firma çok büyük bir öneme sahiptir. Nakliyevi olarak sizlere en iyi şekilde taşıma hizmeti sunmaktayız. Nakliyevi ile parsiyel taşımacılık avantajları şu şekilde gösterilebilir;

  • Parça eşya taşıma hizmeti daima ekonomiktir.
  • Her eşyayı kendi aracınız ile taşıyamazsınız. Bu nedenle sizlere profesyonel destek sunmaktayız.
  • Parça eşya taşımacılığında da gerektiği durumlarda montaj ve de montaj hizmeti sunmaktayız.
  • Parça eşya taşımacılığında da sigortalı nakliye hizmeti geçerlidir.
  • Her türlü parça eşya geniş filo araçlarda taşınır.

Siz de bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti firmamız Nakliyevi tarafından sunulmaktadır. Eşya taşıma hizmeti daima profesyonellik gerektirir. Eşyalarınızın profesyonel bir şekilde taşınması ve müşterilerin talepleri en doğru biçimde karşılanması gerekir. Biz de tecrübeli ekibimiz ve uzman şoförlerimiz sayesinde şehirler arası nakliyat hizmetlerini en iyi kalitede sunmaktayız. Eşyalarınızın belirtilen gün ve saatte adrese ulaşması için var gücümüzle çalışmaktayız. Bu süreçte sizlere düşen görev ise taşınacak eşya cinsi, miktarı ve boyutunu bizlere ulaştırmaktır. Bizler de sizin vereceğiniz bilgiler dahilinde eşyayı taşımak için araç ayarlamaktayız.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız her zaman uygun fiyat politikası ile hizmet sunmaktadır. Bütçenizi sarsmadan ekonomik rakamlarla firmamızdan teklif alarak eşyalarınızı hızlı sürede yeni adrese taşıtabilirsiniz. Eşyalarınız piyasa koşullarına göre fiyat biçilerek beklentilerinizi karşılayacak nitelikte taşınmaktadır. Sizlere sunacağımız fiyatlar sektörün en iyi fiyatlarıdır. Taşınacak eşyanın cinsi, miktarı ve kat edilecek mesafe fiyatlarımızı belirlemektedir. Fiyat bilgisi almak için firmamızla iletişime geçebilir ve Facebook adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.