Ofis taşımacılığı iyi bir analiz ve büyük bir dikkat gerektirir. Çünkü ofis içerisinde birden fazla evrak, dosya ve arşiv dolapları bulunduğundan ötürü ekstra titizlik göstermek gerekir. Ofis taşımacılığının diğer taşımacılıklardan farkı daha kurumsal olması ve profesyonellik gerektirmesidir. Siz de Türkiye genelinde ofis taşımacılığı üzerine kurumsal ve tecrübeli bir firma arıyorsanız Nakliyevi ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan %100 kalitede ofis taşımacılığı hizmeti temin edebilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Kapsamında Sunduğumuz Avantajlar

Profesyonel ofis taşımacılığı kapsamında sunmuş olduğumuz avantajlar aşağıdaki gibidir;

Profesyonel ekipKurulum, montaj ve paketleme
Güçlü referanslar ve müşteri memnuniyetiHer sektöre hitap edilen ofis taşıma hizmeti
10 yıldan fazla tecrübeTürkiye çapında ofis taşıma hizmeti
Kurumsal ve onaylı firmaFizibilite çalışmasıyla iş planlama
İSG kurallarına uygun performansSigortalı ofis taşımacılığı

Sizler de yukarıda sunmuş olduğumuz avantajlardan yararlanmak istiyorsanız Nakliyevi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşımacılığı fiyatları yapılacak işe, ofis büyüklüğüne, taşınacak eşya birimine ve kullanılacak araç ile çalıştırılacak eleman sayısına göre farklılık göstermektedir. Şehir içi ve şehirler arası ofis taşımacılığı fiyatları da birbirinden farklıdır. Kilometre ne kadar artarsa o kadar fazla ücret talep edilir. Ancak bizler Nakliyevi firması olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için bütçe dostu fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Amacımız işlerinizin bir an önce halledilmesi ve eşyalarınızın kusursuz bir şekilde yeni adrese yerleştirilmesidir. Siz de ekonomik fiyatlarımız ile ofisinizi dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmeti

Sigortalı ofis taşıma hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü firmamız %100 kalitede ve sigortalı bir şekilde taşıma hizmeti vermektedir. Sunmuş olduğumuz hizmet ne olursa olsun sigorta dahilinde gerçekleşmektedir. Böylece hem eşyalarınız güvence altına alınır hem de sizler mağdur olmazsınız.

Sigortalı ofis taşımacılığı sizlere pek çok avantaj sağlar. Paketleme, araca yerleştirme, taşınma ve montaj aşamalarında herhangi bir nedenden ötürü eşyanıza hasar gelirse sigorta firması bu hasarı karşılar. Poliçe tutulduktan sonra eşyanın hasar bedeli neyse tarafınıza sigorta şirketi tarafından meblağ ödenir. Böylece sizler de eşyalarınızın hasar almasından korkmadan firmamızdan güvenli bir şekilde ofis nakliyat hizmeti temin edebilirsiniz.

Kurumsal Ofis Taşıma Hizmeti

Nakliyevi.com olarak kurumsal ofis taşıma hizmeti sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana tüm resmi belgelerimiz alınmış ve düzenli olarak ekip ve ekipmanlarımız incelenmiştir. Taşımacılık esnasında kullandığımız araçlarımızın bakımı aylık ve yıllık periyotlarda düzenli olarak bakıma girmektedir. Bu sayede nakliyat sırasında oluşabilecek kaza ve arızaların önüne geçmekteyiz. Ofis taşımacılığında kullanmış olduğumuz araçların her biri geniş kapasiteye sahiptir. Böylece eşyalarınızı sıralı bir şekilde araca yerleştirerek seyahat anında hasar almasını önlemekteyiz. Siz de kurumsal olarak hizmet sunan bir firma arayışındaysanız Türkiye ofis nakliyatı yapan Nakliyevi firmamızı tercih edebilirsiniz.

Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetimiz sayesinde bir şehirden başka bir şehre ofisinizi taşıyabilirsiniz. Bir başka şehre tayininiz çıkabilir, ailevi nedenlerden ötürü ofisinizi başka şehre taşımanız gerekebilir ya da sıfırdan bir şirket kurmak isteyebilirsiniz. Bu durumlarda hiç tereddüt etmeden ve paniğe kapılmadan Nakliyevi firmamızdan ofis taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’nin 81 vilayetine ofis taşımacılığı yapan firmamız aynı gün içinde eşyalarınızı yeni konuma götürmektedir. Firmamız hizmetlerini kapsamlı bir şekilde incelemek için Facebook sayfamızı ziyaret edebilir, randevu ve taleplerini